Apie mus

Esame lankstūs

Turime daugybę atvejų, kai tenka prisitaikyti dėl įvairių aplinkybių, todėl visada stengiamės būtų lankstūs betkokioje situacijoje.

Stengiamės rasti kompromisą. Norime, kad mūsų klientai liktų patenkinti po apsilankymo, todėl visada išklausome jų poreikius ir galimybes, siūlome galimas alternatyvas ir darome viską ką galime, kad sandoris tenkintų abi puses.

Dalį odų gaminame patys

Nemažą dalį odų gaminame odos gamyklose, pagal savo pageidavimus. Tai reiškia, kad reikiamos odos kiekis yra stabilus ir pastovus.

Natūralios odos gamybos procesas užtrunka apie 3 savaites, o rezultatas atitinka visus reikalavimus, todėl jei jums reikia būtent tokios spalvos, būtent tokio storio ir minkštumo – tokį ir gausite.

Baltic Leather

Mūsų mėgstamiausia oda

Crazyhorse – tai puiki oda pasižyminti išskirtinumu ir ilgaamžiškumu. Ši oda labiausiai išsiskiria savo susidėvėjimo efektu, po kurio oda tampa minkštesnė, odos raštas susilygina ir įgauna blizgėsio.

Kuo mes skiriamės nuo kitų odos tiekėjų?

Norėdami geriau suprasti savo klientų poreikius, pradėjome domėtis ne tik oda, bet ir odos gaminiais. Pradėjome eksperimentuoti, kuri oda yra tinkama vienur ar kitur, kaip ji veikia gaminimo procese, ir tai mums leido geriau pažinti ne tik klientus bet ir pačią odą.

Ko tikimės iš savo kliento?

Kartais susiduriame su tam tikrais iššūkiais. Nevisada viską žinome ir viską galime, tačiau mes visada stengiamės, todėl susiklosčius neaiškumams, iš savo kliento tikimės šiek tiek kantrybės ir supratingumo.

Tikime, kad su teisingu požiūriu viskas yra įmanoma, todėl būkime išvien, palaikykime vieni kitus ir siekime bendrų tiklsų kartu! 

Ko galite tikėtis iš mūsų?

Jums kilo idėja, bet jau “vėlu” arba “savaitgalis”? Su mumis šios kliūtys negalioja, visada esame pasiekiami socialiniuose tinkluose, galite parašyti betkuriuo metu ir atsakysime jums, kai tik galėsime.

Į kiekvieną klientą žiūrime su pagarba ir norime tapti jūsų draugu.

Mes esame tam, kad padėtume jums.

Jūsų tikslai - mūsų tikslai

Į savo darbą žiūrime rimtai ir atsakingai

Mūsų darbas yra pasirūpinti, ne tik savo klientais, bet mūsų klientų klientais.

Tikrai negalime prisiimti visos atsakomybės, tačiau puikiai suprantame, kad betkokia klaida iš mūsų pusės, gali paveikti mūsų kliento pasisekimą, todėl į savo darbą žiūrime labai atsakingai ir darome viską ką galime, kad patenkinti liktų visi.

Mūsų komanda

žmonės kurie stengiasi dėl jūsų

TADAS BIELSKIS

VADOVAS

Susipažinkite su mūsų klientais

Mes dirbame jiems

————-

Ar norite kad jūsų verslas augtų?

Galime tai padaryti kartu

Naturali oda